Kariyer

Ortalama 12 senelik süre zarfında, tüm iş ve stajyerlik sürelerimi de hesaba katarak;
Yeniliklere adapte olabilme, iletişim becerileri, istişare edebilme, karar verme, müzakere edebilme, planlama becerisi, sorumluluk ve risk alabilme, takım çalışmasına uyum gibi meziyetleri harmanlayıp, işime ve hayatıma adapte etmemin yanı sıra, bu meziyetleri günden güne geliştirmeye ve her şeyden önce, iyi bir insan olmaya çalışıyorum.

Stajyer

atv Ana Kumanda Odası ve Mobile Departmanı’nda 35 gün kadar staj yaptım. Çok sayıda tecrübe kazandım. EURO 2008’in maç kasetlerine bu kadar yakın olmak, o zamanlar meşhur olan cep telefonu içeriklerinin alt bat duyurusunu yapmak, Mavi Şeker programının canlı yayınına ortak olmak, asansörlerde TV ünlüleri ile beraber çıkıp inmek ve SELENA dizisinin tekrarını yayınlamak, hatıralarımda hâlâ taze kalan şeyler.

Stajyer

kanal 1‘de (şu an güncel adı ile Bloomberg TV) yayınlanan Genç Link programında çok kısa bir süre staj yaptım.

Pazarlama Müdürü

mova park AVM‘de, Pazarlama Departmanı olarak 2012 senesinde social media, PR, marketing, events, campaings, photography, video editing namına o güne kadar kazandığım tüm tecrübeleri sergilediğim bir iş deneyimi yaşadım. Mercedes Otomobil Çekilişi ve Okul Kampanyası gibi AVM etkinliklerini planladım ve yönettim.

LED Screen Operator

nar ajans‘ta After Effects ve EDIUS’u yoğun olarak kullandım. Mardin City isimli haber sitesi ile de gerçek anlamda yerel basın olma tecrübesini yaşadım. Ünvanım Creative Director idi. =) LED screen operation, social media, Mardin City editor, foto muhabir, After Effects/EDIUS operator, şehir içi ulaşım ağlarına prodüksiyon çözümleri, kurumlara prodüksiyonlar… Mardin City haber sitesi tüm yönetimi. (Haber toplama, haber yazma, haber ajanslarının havuzlarına düşen haberleri analiz etme, foto muhabirlik, röportajlar, özel haberler…) Bir aile şirketinde çalışmanın ne demek olduğunu çok iyi anladım. Sayamayacağım kadar çok tecrübe edindim.

Editing Operator-MCR

47 TV‘de, bir kanalın sıfırdan doğuşuna şahit oldum, Reji-Ana Kumanda Masası deneyimi harika idi. vMix ve EDIUS’u ilerletme fırsatı yakaladım. Antik Kent Mardin’in uydudan (Astra) yayın yapan tek TV kanalı. Bir TV kanalının doğum sürecine şahit olmak hoş bir his. vMix’e hakimiyet – iyi derecede. YAMAHA MG166C ses mixeri encoder-metro internet mantığı… intercom cihazı Yayın-Havuz sistemi atv’de yaptığım stajdan sonra 2. canlı yayın tecrübesini de bu kurumda kazandım.

Editing Operator

İletişim Matbaası‘nda ise bir matbaanın social media ve PR işleri nasıl olur, olaya yön vermeye çalıştım, Mardin’in ilk Web TV’sini kurdum ve geliştirdim.

IT/Coding&Robotics

1,5 sene (3 eğitim dönemi) Ana Sınıfı 5 yaş, İlkokul 1.2.3. ve 4. sınıfların, Bilişim Teknolojileri dersine girip, temel bilgisayar, kodlama&robotik ve tablet eğitimi verdim. Aynı anda da kurumun Bilişim Teknolojileri (Bilgi İşlem/IT) sorumluluğunu üstlendim. STOYS, Kurum.NET, Raunt, Active Directory, Manage Engine/HelpDesk kullandım. Askerlik hizmetim sebebi ile kurumdan ayrıldım.

e-ticaret Direktörü

T-Soft+Ticimax gibi hazır otomasyonları kullandım. Türkiye’de faaliyet gösteren en ünlü pazaryerleri olan n11, hepsiburada, trendyol ile entegrasyon işlemlerini öğrendim. Sipariş operasyon ve iade süreçlerinde de zaman zaman destek verdim.

İnsan Kaynakları Müdürü

2021 yılının ilk ayında göreve başladım. İnsan Kaynakları çok uzun bir yol ve yolumuz uzun. 🙂

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: